Однокімнатні квартири
ЖК Аврора

Продажа однокімнатних квартир в новобудові ЖК Аврора від забудовника район Черемушки Одеса

Однокімнатна квартира в Одесі може підійти тим, хто живе один або якщо сім’я складається з пари чоловік. У такому разі можна отримати поєднання комфорту і відносно невеликих витрат, як на купівлю, так і на зміст. У ЖК Аврора однокімнатна квартира має усі необхідні якості, щоб виявитися ідеальним рішенням. Житловий комплекс знаходиться в одному з найбезпечніших і чистіших районів міста, там є розвинена інфраструктура і усі необхідні умови для комфортного і щасливого життя.

Кому підійде однокімнатна квартира, і які особливості вона має?

Це ідеальний варіант для тих, хто прийняв рішення обзавестися власною житловою площею. Купівля в новобудові від перевіреного забудовника має безліч переваг, серед яких, висока якість в кожній деталі, продумана інфраструктура і багато що інше. Це житло абсолютно нове, продумане по усіх деталях. Серед основних його плюсів можна відмітити:

·       Наявність ретельно продуманого сучасного планування, яке навіть на порівняно невеликій площі забезпечує справжній комфорт.

·       Відповідність усім сучасним стандартам якості, тому що під час будівництва і обробних робіт застосовуються тільки висококласні матеріали. Вони екологічно безпечні, міцні, довговічні.

·       В ЖК є все, що тільки може знадобитися для комфортного життя, включаючи вантажні і пасажирські ліфти, класну звукову і теплову ізоляцію.

Якщо вкласти кошти на етапі будівництва, можна розраховувати на акційну ціну. Додатковою перевагою стає розстрочка для наших покупців, найвигідніші фінансові умови в Одесі. Навряд чи вдасться підібрати в інших житлових комплексах щось цікавіше по співвідношенню ціни і якості.

ЖК Аврора пропонує квартири з однією кімнатою різної площі, що допоможе знайти для себе ідеальний варіант. Комусь комфортніше в невеликій і затишній квартирі, а комусь хочеться отримати трохи більше додаткового простору. Все залежить від індивідуальних особливостей і смакових переваг. Але незалежно від цього такий формат буде ідеальним рішенням для самотнього чоловіка або жінки, пенсіонера або молодої сімейної пари.

Купити однокімнатну квартиру в Одесі в ЖК Аврора – відмінне рішення

Це по-справжньому хороше рішення, що можна пояснити безліччю переваг житлового комплексу. Він розташований у вдалому місці, усі деталі там продумані до дрібниць. Кожна секція ЖК будується відповідно до європейських стандартів якості і безпеки, що дозволяє розраховувати на ідеальний комфорт в кожній деталі. Планування можна вибрати під свої потреби, як і площу.

На попередньому етапі можна отримати професійну консультацію у співробітників компанії, поставити їм усі питання, що цікавлять. Такий індивідуальний підхід допоможе швидко у всьому розібратися, щоб прийняти єдине правильне рішення. Гарантується чесна ціна, класна інфраструктура, що припускає крокову доступність до кафе, магазинів, розваг, природи і усьому іншому.

ЖК АВРОРА

інформаційно-консультаційний відділ