Трикімнатні квартири
ЖК Аврора

Продаж трикімнатних квартир в новобудові ЖК Аврора від забудовника район Черемушки Одеса

Трикімнатна квартира в сучасному житловому комплексі в Одесі – це ідеальний вибір для тих, хто хоче жити в максимально комфортних умовах. Такий формат нерухомості підходить для сімей або тих, хто просто любить простір у власному житлі. У ЖК Аврора трикімнатна квартира може відрізнятися площею і особливостями планування, але вона обов’язково відповідатиме основним сучасним стандартам комфорту, зручності і безпеки.

Сильні сторони трикімнатних квартир в ЖК Аврора

Це житловий комплекс, який будується в районі Черемх, має ретельно продумане розташування і масу інших переваг. На ринку такого житла буде непросто відшукати більше відповідний варіант, тому що гарантується краще співвідношення ціни і якості на одеському ринку нерухомості. Окрім цього є можливість оформити розстрочку і отримати ціну за квадратний метр по акції, якщо внести стовідсоткову передоплату. Наша компанія зацікавлена в тому, щоб кожен покупець залишався задоволеним. Тому у будівництві беруть участь тільки компетентні професіонали, у яких є досвід, сучасне устаткування і високоякісні матеріали. Така комбінація дає неперевершений результат у кожному окремому випадку, дозволяє розраховувати на гармонію якості і ціни.

У нас можна знайти три основні варіанти планування таких квартир, які також відрізняються площею. Кімнати можуть розташовуватися в різному форматі, але у будь-якому випадку кожна деталь ретельно продумана. Тому можна розраховувати на отримання таких переваг:

·       Ергономічне планування, яке враховує усі потреби сучасних людей, створюється за унікальними стандартами і нормативами.

·       Комфортабельне розміщення кожної окремої кімнати гарантує комфорт і зручність для кожного мешканця.

·       У будівництві використовуються сучасні матеріали найвищої якості, які дозволяють забезпечити ефективну тепло і звукоізоляцію. Завдяки цьому створюється справжній затишок всередині квартири.

·       Плата за комунальні послуги, незважаючи на порівняно велику площу, завжди знаходитиметься в адекватних межах. Це обумовлено наявність системи індивідуального опалювання, підвищеною енергоефективністю будинку і іншими подібними моментами.

Завдяки тому, що кожна деталь ретельно продумана, можна стати щасливим володарем висококласної нерухомості в одному з кращих районів Одеси.

Купити трикімнатну квартиру в Одесі від забудовника – ідеальне рішення

Наша компанія пропонує ЖК Аврора усім, хто хоче придбати власну нерухомість в Одесі, в якості якої можна не сумніватися. Житловий комплекс зводиться за усіма правилами і стандартам, оточений сучасною інфраструктурою. Поруч знаходиться парк Горького, декілька поліклінік і лікарень, безліч дитячих садків і шкіл, магазини, кафе, кінотеатри і усе інше для повноцінного життя. Окрім цього пропонується продумана транспортна розв’язка. Отримати усе це можна на привабливих умовах, ознайомитися з якими можна заздалегідь у менеджерів.

ЖК АВРОРА

інформаційно-консультаційний відділ